• Krize firemní komunikace  Buďme na začátek upřímní. Toto je skutečný problém, který se dotýká většiny firem. Je zcela na běžném pořádku, že firma nezvládá komunikaci směrem ke svým zaměstnancům. Firmy se svými zaměstnanci neumí komunikovat, tápou. Komunikace se zaměstnanci není o newsletteru a hromadných emailech. 


  Pokud komunikace nefunguje, vedení se následně překvapivě diví, proč mají jejich zaměstnanci tak malou důvěru vůči značce a proč nejsou vůbec angažovaní. 

  Špatná firemní komunikace je přímo závislá na produktivitě zaměstnanců. Většina zaměstnanců se neangažuje vůbec a nedělala tak již delší dobu. Dopad neangažovaných zaměstnanců na samotnou organizaci je zničující. Jeden ze tří zaměstnanců je nadšený a odhodlaný z toho, co dělá.

  Od dobré komunikace se odvíjí přímo produktivita zaměstnanců. 

  Poslechněme si krátký příběh. 

  Témata článku: #Employee Engagement, #Firemní Komunikace, #Zaměstnanci, #Produktivita, #Produktivita Zaměstnanců, #Vize, #Mise, #Firemní Cíle  Celý článek  "Krize Firemní komunikace" naleznete na mém LinkedIn profilu.
 • 0 komentářů:

  Okomentovat

  Souhlasíte? Nesouhlasíte? Máte co říct k danému tématu?

  Získejte knihu "Proč většina školení selže?"

  Jaká školení mají smysl? Proč většina vzdělávacích programů a tréningů selhává? Jak vytvořit úspěšné školení? Jak efektivně vzdělávat zaměstnance?

  Adresa společnosti

  People skills, s.r.o.

  Jaurisova 3

  Praha 4

  PSČ 140 00

  Kontaktujte nás přímo

  info@peopleskills.cz

  +420-734-527-295