• 5 trendů ve vzdělávání pro rok 2018  Díky internetu a e-commerce boomu vznikly v letech 2005-2010 online vzdělávací společnosti jako Pluralsight, Coursera, Edx, Udacity a Simplilearn, které posunuly tradiční modely vzdělávání na novou úroveň. Tímto krokem se online vzdělávání stalo mainstreamem individuálního a i korporátního vzdělávání.


  5 trendů ve vzdělávání v době digitální ekonomie: 
  1. Klasické vzdělání neodpovídá potřebám trhu 
  2. Učení založení a výsledcích (Outcome-based Learning) 
  3. Investování do nepřetržitého učení (Continuous Learning) 
  4. Gamifikace 
  5. Mikroučení (Microlearning) 

  Důsledkem digitální transformace všech organizací je i rostoucí trend nových potřeb v oblasti L&D (Learning & Development). Digitální transformace přiměla organizace k tomu, aby se více intenzivněji soustředily na rozvoj svých týmů. I proto se stalo vzdělávání a školení tak módní a každodenní záležitostí. Korporátní vzdělávání se přesouvá do online kurzů, aby se zaměstnanci a vedoucí pracovníci mohli vzdělávat vlastním tempem, aby si mohli osvojovat nové potřebné dovednosti, které jim pomáhají se posouvat v jejich kariéře.

  Celý článek naleznete na mém LinkedIn profilu ZDE.

 • 0 komentářů:

  Okomentovat

  Souhlasíte? Nesouhlasíte? Máte co říct k danému tématu?

  Získejte knihu "Proč většina školení selže?"

  Jaká školení mají smysl? Proč většina vzdělávacích programů a tréningů selhává? Jak vytvořit úspěšné školení? Jak efektivně vzdělávat zaměstnance?

  Adresa společnosti

  People skills, s.r.o.

  Jaurisova 3

  Praha 4

  PSČ 140 00

  Kontaktujte nás přímo

  info@peopleskills.cz

  +420-734-527-295