• Je na čase přehodnotit, jak podporujeme a rozvíjíme své zaměstnance  V nedávno mě překvapil názor, že tzv. “digitální transformaci“ máme již za sebou. Omyl. Ne každý zaměstnanec je "digitální domorodec", k tomu máme ještě docela daleko. Stojíme na pokraji technologické revoluce, která ode základů mění způsob, jakým pracujeme a i jak žijeme. Stojíme na prahu čtvrtého industriálního věku. Ve svém rozsahu a své komplexitě se jedná o něco, co zatím lidská společnost nezaznamenala a nezažila.


  Je na čase přehodnotit i ve vaší organizaci, jak budete podporovat a rozvíjet své zaměstnance v podobě znovu-objevení produktivity zaměstnanců a umožnění firemní kultury (v širším slova smyslu) postavené na datech, digital intelligence, digitalizace procesů, digitálním zlepšení customer experience, digitální optimalizaci operací a digitální transformaci samotných produktů.


 • 0 komentářů:

  Okomentovat

  Souhlasíte? Nesouhlasíte? Máte co říct k danému tématu?

  Získejte knihu "Proč většina školení selže?"

  Jaká školení mají smysl? Proč většina vzdělávacích programů a tréningů selhává? Jak vytvořit úspěšné školení? Jak efektivně vzdělávat zaměstnance?

  Adresa společnosti

  People skills, s.r.o.

  Jaurisova 3

  Praha 4

  PSČ 140 00

  Kontaktujte nás přímo

  info@peopleskills.cz

  +420-734-527-295