• :D dnes je mezinárodní den smíchu, smějte se!

  Kouknul jsem dnes do mého diáře a zjistil jsem, že je dnes mezinárodní den smíchu. Ten připadá vždy na první neděli v květnu, což je právě dnes. Dle mého by takových dní v roce mělo být daleko více. Nicméně děkujme Dr. Madan Katariovi, zakladateli celosvětového hnutí Jóga smíchu, za tuto iniciativu, že takovýto den vůbec oslavujeme celosvětově.

  Smích má obrovskou moc v našich životech, dokáže divy, když my sami si už nevíme rady. Smích nás dokáže vytáhnout zpět do dobré nálady, povzbudit a navíc je velice, velice nakažlivý:-)

  Smích nás spojuje :)

  Jóga smíchu říká, že smích  jako takový je pozitivní a silná emoce a má všechny potřebné ingredience pro každého z nás, abychom zvládali sami sebe a abychom měnili svět. U nás v České republice najdete i "smíchologii" na www.smichologie.cz. 
  "Smíchologie.cz :o) Vycházíme ze školy zakladatele jógy smíchu Dr. Madana Katarii, který také založil první klub smíchu a integroval různé přístupy ve využití smíchu pro péči o zdraví a osobní rozvoj. Inspiruje nás i řada dalších osob a přístupů, které se smíchem, radostí, štěstím, hravostí přímo nebo nepřímo zabývají a jógu smíchu doplňujeme i s dalšími přístupy a technikami." (zdroj: www.smichologie.cz)
  Takže dnes se smějte o 106 a nakažte i ostatní smíchem, nejlepším lékem na bolest našich srdcí! Smích nás totiž spojuje;)  V čem pomáhá smích vám? Proč se rádi smějete vy? Podělte se o svůj příběh v komentářích pod příspěvkem.  Jaký je Váš názor na toto téma? Co Vás nejvíce zaujalo?  Podělte se o Váš názor s ostatními v komentáři pod článkem.

  Pokud se vám článek líbil, pošlete jej dál! 


  _________________________________________________________________
  Mé jméno je Jaromír Průša (@nacesteskoucema zabývám se profesně koučováním, lektorováním a profesionálním networkingem. 

  Specializuji se zejména na exekutivní coaching, facilitaci councilů a na profesionální business networking. 

  Kontaktovat mě (LinkedIn profilmůžete přímo ZDE
 • 0 komentářů:

  Okomentovat

  Souhlasíte? Nesouhlasíte? Máte co říct k danému tématu?

  Získejte knihu "Proč většina školení selže?"

  Jaká školení mají smysl? Proč většina vzdělávacích programů a tréningů selhává? Jak vytvořit úspěšné školení? Jak efektivně vzdělávat zaměstnance?

  Adresa společnosti

  People skills, s.r.o.

  Jaurisova 3

  Praha 4

  PSČ 140 00

  Kontaktujte nás přímo

  info@peopleskills.cz

  +420-734-527-295